• Zabawa karnawałowa

• Uczniowie i uczennice z klas 1-3 w czasie przerwy między lekcjami a zabawą będą mieli/-ały zapewnioną opiekę wychowawców. Nie ma konieczności odbierania dzieci po zajęciach lekcyjnych.

Animatora prowadzącego zabawę dla uczniów najmłodszych sponsoruje Rada Rodziców.

• Lodowisko w Białobrzegach dla uczniów ZS w Malawie

• Zapisy przez dziennik Librus u pani wicedyrektor Beaty Chwistek - do piątku 26.01.2024 r. do godz. 14.30.

Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

• Akcje o charakterze charytatywnym

• Z inicjatywy Rady Rodziców działającej przy naszej szkole zorganizowano pomoc dla chorego chłopca

• mLegitymacja

• Przypomnienie o możliwości korzystania z elektronicznej wersji legitymacji szkolnej.

• Bohateron w ZS w Malawie

• W październiku 2023 r. uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w ogólnopolską akcję społeczno-edukacyjną: Bohateron, poświęconą upamiętnieniu powstańców warszawskich. Wraz z dyplomem za udział, nasza szkoła otrzymała również dwa zestawy gier edukacyjnych: „Cenzura”, zawierających 400 haseł z zakresu II wojny światowej. Gry będą wykorzystywane podczas lekcji historii jako podsumowanie i utrwalanie zdobytej wiedzy.

• Konkurs Bożonarodzeniowy 2023 rozstrzygnięty

• Święta tuż tuż. Widać to w wystroju naszej szkoły. Początek przedświątecznego tygodnia rozpoczęliśmy też Szkolnym Konkursem Bożonarodzeniowym dla uczniów klas 4-7.
                                    W kategorii „Stroik” nagrodzono prace: Gabriela Dudka (I miejsce), Alicji Koc (II miejsce) i Alana Werona (III miejsce). Najpiękniejsze bombki wykonali: Julita Bałchan (I miejsce), Nikola Szarek (II miejsce) i Kamila Dubiel (III miejsce). Autorami najciekawszych szopek są: Maksymilian Biskup (I miejsce), Eryk Piotrowski (II miejsce) i Filip Graboń (III miejsce). Najładniejsze wieńce bożonarodzeniowe wykonali: Zofia Bałchan (I miejsce), Karol Międlar (II miejsce) i Gabriel Pańczak (III miejsce).
                                    Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim, którzy wykonali prace świąteczne i przekazali je na kiermasz, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację małego Frania z Kraczkowej.

• Wymiana kartek światecznych

• Uczniowie klasy 7 b razem z panią Dagmara Świrad włączyli się do akcji wymiany kartek świątecznych w języku angielskim. Uczniowie przygotowali  kartki w języku angielskim, które zostały rozesłane do 16 rożnych szkol w Polsce.  Były to szkoły podstawowe między innymi z Krakowa, Warszawy, Jarocina, Barcina, Tarnobrzega, Wieliczki, Łodzi, Wojcieszkowa a nawet z odległego Koszalina. Nasza szkoła również otrzymała od każdej ze szkół kartkę z życzeniami świątecznymi w języku angielskim. Uczniowie klasy 7b razem z wychowawcą panią Dagmarą życzą wszystkim MERRY CHRISTMAS!!!!

• Sobota27.04.2024