Nawigacja

 • Przedszkolaki z grupy Tropiciele biorą udział w konkursie, organizowanym przez wydawnictwo edukacyjne MAC. Obecnie dostały się już do finału.  Prosimy o głosowanie na ich teledysk – każdy może oddać 5 głosów.
   

  INSTRUKCJA GŁOSOWANIA na stronie:
   https://profitest.pl/s/18220/hwhZAAS9

  1. Pod teledyskiem zaznaczamy napis „Głosuję na ten teledysk!”;

  2. Przesuwamy się na koniec listy teledysków i zaznaczamy napis „Dalej”;

  3. Ponownie otwieramy w/w stronę internetową i czynności z pkt 1. i 2. powtarzamy 5 razy.

  Dziękujemy!!!

 • Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

  Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

  Informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz o przysługujących prawach z tym związanych.     Klauzula informacyjna

 • Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2017/2018

  Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2017/2018

  W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie Zespołu Szkół w Malawie brali udział w licznych konkursach gminnych, wojewódzkich, ogólnopolskich, a nawet w konkursie międzynarodowym odnosząc znaczące sukcesy.  Nasze sukcesy

 • Lider zbiórki makulatury

  W czwartek, 21 czerwca 2018 r. odbyło się podsumowanie całorocznego wewnątrzszkolnego konkursu „Zbieramy makulaturę - chronimy lasy”.  Celem konkursu było propagowanie wśród uczniów właściwych postaw proekologicznych. Pierwsze miejsce i zaszczytny tytuł WZOROWEGO EKOLOGA zdobyła Julia Misiewicz z kl. 3SP. Na podium znalazły się również Zofia Bałchan z kl. 1SP i Zuzanna Bartkowicz z kl. 4. W konkursie nagrodzono i wyróżniono 10 najaktywniejszych zbieraczy makulatury. Łącznie przez cały rok szkolny zebraliśmy 7475 kg tego surowca. Koordynatorka kampanii p. Beata Głowiak dziękuje wszystkim uczniom, którzy włączyli się w zbiórkę i zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu już od września.

 • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

  W piątek (22 czerwca 2018 r.) odbędzie sie zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Uroczystość rozpocznie się o godz. 8.00 mszą św. w kościele parafialnym. Na godz. 9.00 zaplanowano spotkanie z dyrekcją szkoły i nauczycielami w sali gimnastycznej, przedstawienie informacji o uczniach wyróżniających się w nauce i zachowaniu, wręczenie uczniom wyróżnionym świadectw i nagród, a następnie spotkanie z wychowawcami w wyznaczonych salach.

 • Pożegnanie uczniów klasy III gimnazjum

  W środę, 20 czerwca 2018 r. uroczyście pożegnaliśmy uczniów klasy III gimnazjum. „Dopiero przy pożegnaniach uświadamiamy sobie, jak było wspaniale…”

 • Uroczyste podsumowanie sezonu zimowego 2017/2018

  16 czerwca 2018r. (sobota) w Ustrzykach Dolnych odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu narciarskiego 2017/18. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście, między innymi:
  *Apoloniusz Tajner - Prezes Polskiego Związku Narciarskiego
  *Józef Szymbara -  Prezes Podkarpackiego Okręgowergo Związku Narciarskiego
  *Bartosz Romowicz -  Burmistrz Ustrzyk Dolnych
  *Jarosław Reczek - Kierownik w Departamencie Oświaty i Sportu Urzadu Marszałkowskiego
  *Bogdan Ferenc -  Przewodniczący - Rady Miejskiej w Ustrzykach Dolnych
  *Ryszard Urban - Przewodniczący Rady Powiatu Bieszczadzkiego.

  Goście pogratulowali i podziękowali najlepszym zawodnikom, podsumowali działania, starty sportowców w najważniejszych imprezach narciarskich i jednocześnie zaprezentowali zamierzenia w zakresie rozwoju narciarstwa, poprawy bazy sportowej i wielu innych planów zmierzających do podniesienia poziomu narciarstwa w naszym regionie.
  Wyróżnienia i gratulacje również naszym zawodnikom wręczał pan Apoloniusz Tajner.

 • Klasa II SP na wycieczce w Janowie Lubelskim

  We wtorek 12 czerwca 2018r. uczniowie klasy II SP pod opieką wychowawczyni i kilku mam wyruszyli na wycieczkę do parku nauki i rekreacji Zoom Natury w Janowie Lubelskim. Odwiedzili tam Laboratoria Wiedzy: Zoom Natury, Runo Leśne, Awifauny i Troposfery oraz Energii i Recyklingu. Mogli podziwiać różne gatunki fauny i flory, słuchać śpiewu ptaków, poznać ich zwyczaje. Obejrzeli prezentacje zjawisk zachodzących w najcieńszej warstwie atmosfery oraz ekspozycję przekazującą informacje na temat różnych rodzajów, źródeł oraz sposobów wykorzystania energii. Najbardziej ekscytujące były badania naukowe z wykorzystaniem umieszczonych na stanowiskach mikroskopów. Bardzo zabawne były warsztaty „Miedzy nami jaskiniowcami - archeologia na wesoło”. Po smacznym obiedzie wszyscy udali się do parku linowego na wspólną zabawę. To był niezapomniany dzień.

 • Komers 2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Komers 2018.

 • Komers 2018

  W dniu 14 czerwca 2018 r. uczniowie klasy trzeciej gimnazjum wraz z dyrekcją, wychowawcą oraz nauczycielami bawili się na tradycyjnym  Komersie.

 • Wycieczka klas IV do Bochnii

  W czwartek, 14 czerwca br. klasy IV wzięły udział w wycieczce szkolnej. Na początek chętni uczniowie przespacerowali się malowniczą ścieżką wśród wilgotnego lasu, aby podziwiać ogromne Kamienie Brodzińskiego. Kolejnym etapem był zamek w Wiśniczu Nowym, założony przez Kmitów, będący  następnie w posiadaniu m. in. Stadnickich, Potockich wreszcie Lubomirskich. Ostatnim, najciekawszym punktem wyjazdu było zwiedzanie kopalni soli w Bochni. Nasi uczniowie po zjeździe szybem w dół na głębokość 212 metrów przenieśli się w czasie do roku 1248, kiedy to po raz pierwszy zaczęto wydobywać sól w kopalni. Podczas zwiedzania  „spotkali”: Bolesława Wstydliwego, Kazimierza Wielkiego, kupców genueńskich, Augusta Sasa oraz górników z różnych epok wykonujących swoją pracę. W czasie spaceru zawiłymi tunelami uczniowie dowiedzieli się czym jest solanka, warzenie soli, bałwan solny, obejrzeli liczne narzędzia używane w kopalni oraz poznali różne sposoby wydobycia soli. Mieli nawet okazję przejechać się podziemną kolejką i popłynąć łodzią solnym kanałem. Można było lizać słone ściany, a sól była wszędzie, na dodatek słona… Na koniec uczniowie kupili „słone” pamiątki i zjedli obiad (na szczęście frytki nie były przesolone…). Pomysł wyjazdu i organizacja - p. Monika Krasny, opiekę nad dziećmi sprawowali p. Irena Brzeżawska i p. Stanisław Tabasz.

 • Lider zbiórki baterii

  8 czerwca 2018 r. w świetlicy szkolnej odbyło się podsumowanie całorocznego wewnątrzszkolnego konkursu o tytuł „Lidera zbiórki baterii”. Celem konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów, zwłaszcza baterii oraz uświadamianie i utrwalanie zachowań proekologicznych. Tytuł UCZNIA - LIDERA ZBIÓRKI BATERII zdobyła Lena Jerszów. Do grona najaktywniejszych zbieraczy baterii należą również: Zofia Bałchan, Julia Litwin, Jan Bartkowicz, Maciej Bazan, Oskar Wiśniowski i Filip Łagodziński. Szkolni liderzy otrzymali dyplomy PRZYJACIELA PRZYRODY oraz nagrody rzeczowe. Łącznie zebraliśmy ponad 400 kg zużytych baterii. Organizator konkursu p. Beata Głowiak dziękuje wszystkim uczniom, którzy włączyli się w zbiórkę i zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu w nowym roku szkolnym.

 • Sukces w konkursie ogólnopolskim

  Jest nam miło poinformować, że uczennice kl. IV w składzie: Katarzyna Bonowicz, Wiktoria Dołęga, Martyna Czarnik, Zofia Gawryjołek, Kalina Łagodzińska pod kierunkiem p. Beaty Głowiak wzięły udział w konkursie, który był częścią 5. Edycji programu edukacyjnego pod nazwą PORCJA POZYTYWNEJ ENERGII, zdobywając III miejsce w Polsce. Organizatorem konkursu był Crispy Natural w Kaliszu. Patronat honorowy nad programem objął Rzecznik Praw Dziecka. Od lat patronami merytorycznymi są także: Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu UP w Poznaniu, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Celiakię Przekreślony Kłos. Patronami medialnymi zostały magazyny: „Twój Junior”, „Baby Junior”, „Życie Szkoły”, „Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne”, „Mały Uczeń”. Partnerem głównym jest marka Disney. Program został przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych na terenie całej Polski i obejmował takie dziedziny jak nauka, kultura i sztuka. Głównym celem konkursu była edukacja i kształtowanie u dzieci, ich rodziców i nauczycieli właściwych nawyków żywieniowych i zdrowego stylu życia. Projekt jednocześnie aktywizował szkołę do podejmowania tematu o znaczeniu społecznym, przekazywał wiedzę, ale także pozwalał budować indywidualne umiejętności każdego z uczniów. Nagrodą dla szkoły jest Grant w wysokości 2000 zł, który zostanie przeznaczony na pomoce dydaktyczne oraz karty podarunkowe na zakup sprzętu sportowego dla zespołu konkursowego.

 • Wyniki Memory Master 2018 - sesja wiosenna

  Wyniki Memory Master 2018 - sesja wiosenna

  Uczniowie klas IV, V i VI po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego MEMORY MASTER. Najlepszy wynik (100%) uzyskała Nikola Ziaja z klasy V. Laureatami II stopnia zostali: Zuzanna Bartkowicz (klasa IV), Alicja Brzózka, Michał Jarosz, Aleksandra Dudek, Igor Domowicz z klasy V oraz Jakub Pańczak (klasa VI). Laureaci III stopnia to: Monika Belcyr (klasa IV), Sebastian Kuśnierz (klasa V), Oliwia Szarek i Zuzanna Belcer z klasy VI. Wyróżnienie otrzymali: Milena Szczepańska, Szymon Czech, Weronika Kędzior oraz Anna Pondo z klasy IV, Daria Jakubczyk (klasa V), Magdalena Biskup, Maria Skoczylas, Manuela Pilch i Olga Jurkiewicz z klasy VI. Koordynatorem konkursu jest pani Beata Chwistek.

 • Konkurs plastyczny pt. „Sport to zdrowie”

  W maju świetlica szkolna ogłosiła konkurs plastyczny pt. „Sport to zdrowie”. Konkurs był konsekwencją serii pogadanek poświęconych zdrowemu stylowi życia. Prace miały ilustrować swoją ulubioną dyscyplinę sportową lub portret najlepszego sportowca i wykonane były w dowolnej technice plastycznej (rysunek, malarstwo, collage, wycinanka), w formacie A3 lub A4. Ogłoszenie wyników nastąpiło 11.06.2018. Na konkurs wpłynęło 12 bardzo ciekawych prac wykonanych różnorodną techniką plastyczną. Wszystkie prace zostały nagrodzone kartami i naklejkami piłkarzy drużyny narodowej, a 6 z nich dostało specjalne wyróżnienie za walory artystyczne. Wystawa nagrodzonych prac znajduje się w świetlicy szkolnej. Organizatorami konkursu byli wychowawcy świetlicy.

 • GMINNA BIEGOMANIA 2018

  GMINNA BIEGOMANIA 2018

  Wójt Gminy Krasne, Dyrekcja oraz nauczyciele Zespołu Szkół w Malawie i Gminnego Przedszkola w Malawie mają zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych mieszkańców gminy Krasne do wzięcia udziału w III edycji imprezy sportowej  pn. Gminna Biegomania, która odbędzie się w dniu 10 czerwca 2018 roku w Malawie na stadionie LKS „Strumyk. W programie m. in.: biegi krótkodystansowe, Mini-Maraton ulicami Malawy, występy artystyczne, poczęstunek i wiele innych atrakcji. Gorąco zachęcamy do wspólnej aktywności!         Plakat         Program Mini-Maratonu        Harmonogram biegów         Regulamin        Karta zgłoszenia dziecka       Karta zgłoszenia osoby dorosłej       Trasa Mini-Maratonu

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół w Malawie
  Malawa 199 a
 • szkoła 172300315
  przedszkole 172300320

Galeria zdjęć